Faktoring Poznań

Wielu przedsiębiorców, działających w różnych branżach, jest narażonych na zatory płatnicze – a to właśnie one są jedną z głównych przyczyn upadłości podmiotów gospodarczych z sektora MŚP. Jest jednak sposób, aby im zapobiec – to faktoring.

Faktoring Poznań

Najlepsza oferta faktoringu w Poznaniu

Faktoring to usługa, która pozwoli Ci szybko otrzymać pieniądze za dostarczone towary lub zrealizowane usługi. W dalszym ciągu będziesz mógł też wystawiać faktury z długim terminem płatności – faktoring wpływa bowiem korzystnie na Twoją konkurencyjność. Zastanawiasz się jednak, gdzie czeka na Ciebie najlepsza oferta faktoringu w Poznaniu? W FaktorOne specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań dedykowanych przedsiębiorcom. Nasze usługi faktoringowe są:

  • dostosowane do realiów panujących w różnych branżach,
  • dostępne z każdego miejsca dzięki aplikacji mobilnej,
  • nagradzane, bo odpowiadają na potrzeby przedsiębiorców.

Dzięki uproszczonej procedurze szybko otrzymasz decyzję o przyznaniu limitu, a jego stan sprawdzisz w każdej chwili za pomocą aplikacji FaktorOne24.

Usługi faktoringowe w Poznaniu

Poznań to jeden z ważniejszych ośrodków logistyki, transportu i handlu w Polsce. Twoja firma działa w jednej z tych branż? Skorzystaj z naszej oferty. W FaktorOne proponujemy usługi faktoringowe, dzięki którym zyskasz pieniądze na bieżącą działalność – bez czekania na należne środki przez 30, 60 czy nawet 90 dni.

Faktoring dla małych firm Poznań

Faktoring to doskonałe rozwiązanie dla małych firm działających w różnych branżach na poznańskim rynku. Wystawianie faktur z odroczonym terminem płatności to jeden ze sposobów, aby zachęcić klientów do skorzystania z oferowanych usług. W FaktorOne przygotowaliśmy faktoring dla freelancerów, JDG i firm z sektora MŚP. Nasz faktoring jest dostępny nawet dla podmiotów funkcjonujących na rynku od niedawna.

Faktoring dla firm transportowych Poznań

Zdecydowałeś się na Poznań i to właśnie tu otworzyłeś firmę transportową? Nie musisz czekać 30 czy 60 dni aż kontrahenci uregulują wystawione przez Ciebie faktury. Nie musisz też sięgać po swoje oszczędności, aby finansować bieżącą działalność – zapłacić raty leasingowe, kupić paliwo czy zapłacić wynagrodzenie pracownikom. Skorzystaj z alternatywy i wybierz faktoring FaktorOne. To Ty decydujesz, które faktury dodasz do systemu FaktorOne24. Bycie w trasie nie spowoduje, że utracisz kontrolę nad zarządzanymi należnościami.

Szybkie finansowanie faktur Poznań

W biznesie liczy się czas i dlatego finansowanie faktur w FaktorOne odbywa się niemal natychmiast – pieniądze możesz otrzymać nawet w ciągu 24 godzin od dodania dokumentu do systemu.

Twoja firma szybko się rozwija? Otrzymasz od nas limit na finansowanie wystawionych przez Ciebie faktur od 10 000 zł do nawet 3,5 mln zł. W ramach tego limitu będziesz mógł przekazać nam dowolną liczbę faktur za pośrednictwem intuicyjnej w obsłudze aplikacji FaktorOne24.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach dla biznesu i zacznij korzystać z wygodnego faktoringu.

Usługi faktoringowe w innych miastach

Dla kogo?

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Jesteś zainteresowany faktoringiem dla swojej firmy?