FaktorOne - pomagamy polskim przedsiębiorcom

Nie jesteśmy instutucją, jesteśmy Twoim partnerem w biznesie! Pomagamy wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają gwarancji bezpieczeństwa i płynności finansowej. Sprawdź nas!

Kim jesteśmy?

FaktorOne jest spółką, która powstała w wyniku przekształcenia Idea Money. Zbierane od 2012 roku doświadczenie pozwoliło na zaoferowanie wysokiej jakości produktów faktoringowych dla funkcjonujących na rynku biznesów jak, małe i średnie firmy, właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych. Wśród obsługiwanych podmiotów znajdują się przedstawiciele branż takich jak transportowa, spożywcza, usługowa, budowlana czy handlowa. Jakość usług oferowanych przez ekspertów tworzących obecnie FaktorOne, a także wysoki poziom obsługi był wielokrotnie doceniany zarówno przez rynek, jak i klientów. Potwierdzeniem tego były liczne nagrody takie, jak Finansowa Marka Roku, Firma Przyjazna Klientowi, Najlepszy Produkt dla MŚP – plebiscyt Gazety Finansowej czy Mocna Firma Godna Zaufania. Spółka należy również do Polskiego Związku Faktorów.

 

Nasza oferta

Obsługujemy przedsiębiorstwa z branży transportowej, budowlanej, spożywczej, handlowej, hotelarskiej czy usługowej. Na bieżąco wprowadzamy do swojej oferty nowe rozwiązania, za które jest cyklicznie nagradzani. Przedsiębiorcom oferujemy również praktyczne narzędzia odpowiadające na potrzeby rynku i pomagające im w rozwoju.

Posiadamy bogatą ofertę usług faktoringowych

Posiadamy bogatą ofertę usług faktoringowych

Mamy rozwiązania dla firm z każdej branży

Mamy rozwiązania dla firm z każdej branży

Za swoją działalność jesteśmy cyklicznie nagradzani

Za swoją działalność jesteśmy cyklicznie nagradzani

Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny!

Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny!

Dlaczego my?

  • oferujemy produkty dopasowane do potrzeb konkretnych branż
  • nasi profesjonalni doradcy nie tylko pomogą Ci dobrać właściwe rozwiązanie, ale również zadbają o to byś jak najlepiej wykorzystywał faktoring w działalności i rozwoju swojej firmy
  • produkty faktoringowe czyklicznie nagradzane
  • jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie, działamy na rynku już od 2012 r.
Dlaczego my?

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.