Faktoring dla firm budowlanych

Długie terminy płatności to standard w branży budowlanej. Jednak Ty i Twoja firma nie musicie z tego powodu ryzykować utraty płynności. Zbuduj swoją siłę z faktoringiem, a Twój biznes zacznie piąć się w górę!

Działasz w branży budowlanej?

Więc doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że długie terminy płatności na fakturach i opóźnienia w płatnościach za faktury to smutny standard w tej branży. A to z kolei sprawia, że właścicielom firm często brakuje pieniędzy na bieżącą działalność - zakup materiałów budowlanych, wypłaty dla pracowników, czy regulowanie stałych należności. Możesz się jednak przed tym uchronić! Faktoring to rozwiązanie, z którego korzysta wiele firm z Twojego sektora.

Faktoring dla firm z branży budowlanej to pieniądze z Twoich faktur sprzedażowych na koncie firmowym zaraz po tym, jak przekażesz je nam do sfinansowania. Jak to działa? Wykonujesz usługę, wystawiasz fakturę, przekazujesz ją nam, a my przelewamy pieniądze na Twoje konto. Nie musisz już z niecierpliwością oczekiwać na płatności od Klientów 30, 60 czy nawet 90 dni. Masz faktoring, masz płynność finansową!

Jak to działa?

<strong>wykonujesz usługę i wystawiasz Klientowi fakturę</strong>

wykonujesz usługę i wystawiasz Klientowi fakturę

<strong>fakturę przekazujesz nam, a my wypłacamy Ci pieniądze</strong>

fakturę przekazujesz nam, a my wypłacamy Ci pieniądze

<strong>Ty masz pieniądze na bieżące wydatki i kolejne zlecenia</strong>

Ty masz pieniądze na bieżące wydatki i kolejne zlecenia

<strong>my czekamy na płatność od Twojego Klienta </strong>

my czekamy na płatność od Twojego Klienta

Dzięki faktoringowi dla branży budowlanej

 • uwolnisz pieniądze zamrożone w fakturach z długim terminem płatności,
 • pieniądze należne na podstawie faktury znajdą się na Twoim koncie firmowym zaraz po tym, jak przekazałeś je nam do sfinansowania,
 • odzyskasz płynność finansową,
 • nie zabraknie Ci pieniędzy na terminową realizację kolejnych zleceń, zakup materiałów, wypłaty dla ekipy, czy zatrudnienie nowych pracowników,
 • zyskasz nowych Klientów i zapewnisz sobie przewagę konkurencyjną, oferując długie terminy płatności,
 • zdobędziesz renomę rzetelnego partnera w biznesie,
 • zapewnisz swojej firmie stabilizację finansową.
Dzięki faktoringowi dla branży budowlanej

Dlaczego my?

 • oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy,
 • jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować wybrane dla Ciebie rozwiązanie do sezonowości branży budowlanej,
 • możesz wybrać produkt, dzięki któremu za gwarancję płynności płacić będziesz niewielką, stałą opłatę lub taki, gdzie do finansowania przekazywać będziesz jedynie pojedyncze faktury, gdy zajdzie taka potrzeba,
 • za pomocą naszej mobilnej aplikacji FaktorOne24 możesz dodawać faktury do sfinansowania przez telefon w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.
Dlaczego my?

„Nie miałem na ZUS, nie miałem na zakup materiałów, mimo że robota dawno była już wykonana. Co gorsza, cały czas obawiałem się, że stracę pracowników, którzy nie chcą w nieskończoność czekać na swoje pieniądze, a na to nie mogłem sobie pozwolić. Coraz trudniej jest znaleźć załogę, na której można polegać. Wtedy wybrałem faktoring i teraz wiem już jak radzić sobie z chwilowym brakiem pieniędzy.”

Robert - właściciel firmy budowlanej z Łodzi

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie mamy!

Twoja firma potrzebuje płynności finansowej?

Masz specyficzne potrzeby? Twój biznes ma charakter sezonowy? Mamy rozwiązanie dla Ciebie! Wybierz faktoring dla swojej branży razem z naszym profesjonalnym doradcą.