Faktoring Gdańsk

Usługi faktoringowe pozwolą Ci jeszcze szybciej cieszyć się zarobionymi pieniędzmi. Koniec z długim oczekiwaniem na wpłatę od klienta. Wybierz faktoring w Gdańsku od FaktorOne, wystawiaj faktury z maksymalnymi terminami płatności i zapewnij swojej firmie płynność finansową.

Faktoring Gdańsk

Usługi faktoringowe Gdańsk

Faktoring to usługa istotnie upraszczająca i skracająca drogę od wystawienia faktury do otrzymania za nią zapłaty. W praktyce faktorant, czyli przedsiębiorca, który korzysta z faktoringu, wystawia dla swojego klienta fakturę z odroczonym terminem płatności. Następnie przekazuje ją do sfinansowania faktorowi – firmie faktoringowej FaktorOne.

Kolejnym krokiem jest wypłata należnej sumy przez faktora – nawet w ciągu 24 godzin od zlecenia usługi finansowania faktur! To prosta procedura, która do minimum ogranicza oczekiwanie na gotówkę. Dzięki niej każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na faktoring w Gdańsku, zyskuje szybki dostęp do środków i możliwość finansowania bieżących działań, a także ciągłego rozwijania firmy.

Cały proces faktoringu, jaki oferujemy w mieście Gdańsk, zamyka się w czterech prostych krokach. Są to:

  • wykonanie usługi i wystawienie faktury klientowi,
  • przekazanie faktury do faktora, który wypłaca Ci pieniądze,
  • otrzymanie zapłaty i dostępu do środków na wydatki i inwestycje,
  • oczekiwanie faktora na wpłatę od Twojego klienta.

Wypróbuj finansowanie faktur w Gdańsku i sprawdź, jakie to proste!

Finansowanie faktur Gdańsk

Usługa faktoringu w Gdańsku ma szereg zalet. Warto wymienić najważniejsze z nich:

  • usługi faktoringowe dają dostęp do gotówki – nie czekaj na przelew od klienta i ciesz się od razu zarobionymi pieniędzmi;
  • faktoring w Gdańsku to oszczędność czasu – nie martw się wydłużonymi terminami płatności na fakturach;
  • usługa faktoringu to nowe możliwości – inwestuj środki, zatrudniaj nowych pracowników, przyjmuj i realizuj kolejne zlecenia oraz reguluj własne należności;
  • finansowanie faktur odmraża pieniądze – kiedyś oczekiwanie na zapłatę za fakturę trwało nawet do kilku tygodni czy miesięcy. Dziś Twoje pieniądze są zawsze w zasięgu ręki.

Najlepszy faktoring w Gdańsku

Usługa faktoringu w Gdańsku to produkt skierowany do wszystkich firm – w tym jednoosobowych, startupów czy przedsiębiorstw z sektora MŚP, które swoje rozliczenia z klientami opierają na bezgotówkowych transakcjach na podstawie faktur z odroczonymi terminami płatności. To świetna propozycja dla prowadzących firmy, którzy poszukują alternatywnych metod finansowania. Nie masz wystarczającego kapitału obrotowego? To nie problem. Faktoring w Gdańsku to opcja skrojona z myślą o Twoich potrzebach!

Finansowanie faktur w Gdańsku to także idealne rozwiązanie dla firm, które mają problem z brakiem płynności finansowej. Jeśli wynika ona z zamrożonych faktur – faktoring pozwoli Ci natychmiast uzyskać środki potrzebne na rozwój i inwestycje. Z usług faktoringowych w Gdańsku chętnie korzystają przedstawiciele takich branż, jak transportowa, HoReCa, budowlana, handlowa, usługowa czy produkcyjna, które odznaczają się najdłuższymi terminami płatności, a często niestety również nieterminowymi zapłatami.

Dlaczego warto postawić na faktoring w Gdańsku od FaktorOne? Ponieważ to prosta i szybka procedura do ekspresowego otrzymania własnych pieniędzy. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Usługi faktoringowe w innych miastach

Dla kogo?

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Jesteś zainteresowany faktoringiem dla swojej firmy?