Jak przekonać kontrahentów by nie obawiali się faktoringu?

Faktoring to coraz popularniejsza, nowoczesna usługa, która w dalszym ciągu wielu przedsiębiorcom kojarzy się z procesem windykacji. Zupełnie niesłusznie, gdyż w rzeczywistości ma z nim niewiele wspólnego. Upewnij się, że Twój Klient nie myli tych pojęć i wytłumacz mu, że korzystasz z faktoringu wyłącznie po to by móc oferować im długie terminy płatności przy jednoczesnym zapewnieniu sobie płynności finansowej. W większości Klienci docenią Twoją gotowość do wydłużenia im terminów płatności na fakturach, a większa świadomość usługi skutecznie przekona ich do tego, że nie mają się czego obawiać.

Zobacz także jak zbudować wizerunek solidnej marki wykorzystując faktoring!

wróć do listy faq

Dlaczego my?

  • oferujemy produkty dopasowane do potrzeb konkretnych branż
  • nasi profesjonalni doradcy nie tylko pomogą Ci dobrać właściwe rozwiązanie, ale również zadbają o to byś jak najlepiej wykorzystywał faktoring w działalności i rozwoju swojej firmy
  • produkty faktoringowe czyklicznie nagradzane
  • jesteśmy rzetelnym partnerem w biznesie, działamy na rynku już od 2012 r.
Dlaczego my?

Szukasz informacji o faktoringu? Przeczytaj i zostań ekspertem!

Masz firmę? Chciałbyś ją rozwijać, ale długie terminy płatności na fakturach sprawiają, że brakuje Ci pieniędzy nie tylko na uregulowanie stałych zobowiązań, ale także na inwestycje w innowacje i realizację Twoich planów?

Mamy rozwiązanie dla Ciebie. 

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej firmie i wspólnie wybierzemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.