Faktoring Wrocław

Na tle innych polskich miast Wrocław wyróżnia się wieloma parkami technologicznymi i przemysłowymi. To pobudza gospodarkę – co roku na terenie stolicy województwa dolnośląskiego rozpoczynają działalność kolejni przedsiębiorcy. Jesteś jednym z nich? Jeżeli zastanawiasz się, jak zyskać przewagę wśród konkurencji, wybierz faktoring. Dlaczego warto?

Faktoring Wrocław

Najlepsza oferta faktoringu we Wrocławiu

Usługa faktoringu zapewnia dostęp do środków nawet w tym samym dniu, w którym wystawiłeś fakturę. Nie musisz już czekać 30, 60 czy 90 dni na pieniądze od swojego kontrahenta – możesz je dostać niemal natychmiast. Czym jednak wyróżnia się najlepsza oferta faktoringu we Wrocławiu? Jest ona dopasowana do potrzeb przedsiębiorcy. W FaktorOne znajdziesz faktoring w abonamencie lub faktoring uwzględniający specyfikę Twojego biznesu. Wybierając naszą ofertę, możesz:

  • zapomnieć o zatorach płatniczych,
  • szybko otrzymać pieniądze za zrealizowane usługi lub dostarczone towary,
  • proponować swoim kontrahentom dłuższe terminy płatności.

Faktoring to usługa neutralna dla zdolności kredytowej. Jeżeli chcesz wziąć kredyt na rozwój firmy, korzystanie z faktoringu nie będzie miało wpływu na decyzję banku.

Usługi faktoringowe we Wrocławiu

Wrocław często jest określany jako miasto innowacji. Na jego terenie działają firmy z różnych branż, w tym wielu freelancerów. Usługi faktoringowe w FaktorOne są dostępne dla każdego przedsiębiorcy, bez względu na skalę prowadzonej działalności gospodarczej i staż na rynku – z faktoringu możesz skorzystać nawet tuż po założeniu firmy.

Faktoring dla małych firm Wrocław

Wybrałeś Wrocław i prowadzisz tu niewielką agencję reklamową? Jesteś programistą i z klientami rozliczasz się poprzez faktury? Małe firmy doceniają usługi faktoringowe – dzięki nim niskim kosztem mogą budować swoją przewagę konkurencyjną. Wystawiaj faktury z długim terminem płatności i jednocześnie zapewnij sobie dostęp do środków. Jeśli wybierzesz faktoring w FaktorOne będziesz przekazywał faktury za pośrednictwem aplikacji mobilnej FaktorOne24.

Faktoring dla firm transportowych Wrocław

Faktury z odroczonym terminem płatności to standard w branży TSL. Obawiasz się, że terminy płatności nawet do 120 dni doprowadzą Twoją firmę do utraty płatności finansowej? Zgadzając się na zasady obowiązujące w branży, nie musisz ryzykować – faktoring to sposób, aby szybko otrzymać nawet 100 proc. kwoty wynikającej z wystawionej faktury. Nie musisz już martwić się nieterminowymi przelewami – dzięki współpracy z FaktorOne finanse swojej firmy będziesz miał pod kontrolą.

Szybkie finansowanie faktur Wrocław

Jak działa finansowanie faktur? To proste – wystawiasz fakturę z długim terminem płatności, a jeżeli nie chcesz czekać na pieniądze, przesyłasz dokument przez aplikację do FaktorOne. Środki na swoje konto możesz otrzymać nawet w ciągu 24 godzin.

Za pośrednictwem FaktorOne24 możesz zarządzać swoimi fakturami, a także monitorować swój limit faktoringowy. Dzięki dostępowi do aplikacji nie musisz załatwiać spraw swojej firmy w biurze – możesz to robić w dowolnym miejscu i czasie.

Zastanawiasz się, która usługa faktoringowa dostępna w FaktorOne sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Usługi faktoringowe w innych miastach

Dla kogo?

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Jesteś zainteresowany faktoringiem dla swojej firmy?