Faktoring Szczecin

Szybki dostęp do zarobionych pieniędzy? Faktoring w Szczecinie od FaktorOne umożliwi Ci to w ekspresowym tempie. Nieważne, w jakiej branży pracujesz i jakiej wielkości firmę prowadzisz – usługa faktoringu to rozwiązanie zarówno dla małych firm jednoosobowych czy startupów, jak i przedsiębiorstw z sektora MŚP. Sprawdź, dlaczego warto finansować swoje faktury z FaktorOne!

Faktoring Szczecin

Usługi faktoringowe Szczecin

Faktoring w Szczecinie to doskonała opcja dla firm, które chcą zachować płynność finansową, a zarazem móc nadal wystawiać swoim kontrahentom faktury z wydłużonym terminem płatności. Wbrew powszechnej opinii faktoring nie jest usługą skierowaną jedynie do dużych firm i podmiotów gospodarczych. Z finansowania faktur w Szczecinie mogą skorzystać także:

  • jednoosobowe działalności gospodarcze – prowadzenie JDG nie oznacza, że faktoring w Szczecinie nie jest dla Ciebie. Wręcz przeciwnie! Ciesz się środkami z faktur i nie czekaj dłużej na zarobione pieniądze;
  • freelancerzy – piszesz, rysujesz, programujesz, projektujesz, a może tworzysz strony? Zachowaj płynność finansową bez względu na to, czym zajmujesz się na co dzień;
  • startupy – innowacyjne pomysły potrzebują odpowiedniego wsparcia. Usługi faktoringowe w Szczecinie zapewnią Ci niezakłócone finansowanie przedsięwzięcia i środki na rozwój Twojego biznesu;
  • firmy z sektora MŚP – mali i średni przedsiębiorcy mogą od teraz wystawiać faktury z wydłużonymi terminami płatności i jednocześnie bezproblemowo utrzymywać płynność finansową w firmie.

Finansowanie faktur Szczecin

FaktorOne to szeroka oferta produktów dla firm, w tym małych biznesów i przedsiębiorców prowadzących działalność jednoosobową. Dzięki elastyczności naszych produktów możemy zaproponować rozwiązania dla różnych branż. Zwracamy uwagę na charakter Twojej firmy, a nawet jej sezonowość. Z nami nie musisz martwić się o dostęp do swoich środków. Mobilna aplikacja FaktorOne24 pozwoli Ci łatwo dodawać faktury do sfinansowania i otrzymywać dzięki temu szybkie wypłaty.

Współpracujemy z firmami z różnych sektorów i działającymi w oparciu o zróżnicowane modele biznesowe, między innymi z branż budowlanej i deweloperskiej, handlowo-usługowej, produkcyjnej, transportowej oraz HoReCa.

Najlepszy faktoring w Szczecinie

Faktoring ma szereg zalet. Finansowanie faktur w Szczecinie zapewnia stały dostęp do wypracowanej gotówki i pozwala oszczędzać czas. Nie musisz już oczekiwać na zapłatę za wystawioną fakturę przez 30, 60 czy niekiedy nawet 90 dni. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie znacznie szybciej, dzięki czemu możesz realizować kolejne projekty i rozwijać firmę – zatrudniać nowych pracowników, inwestować, a także opłacać bieżące zobowiązania.

Dzięki faktoringowi w Szczecinie skracamy drogę, jaką przechodzą Twoje pieniądze od wystawienia faktury, aż do otrzymania przelewu ze strony kontrahenta. To wygodna opcja, ponieważ wypłata środków może nastąpić nawet do 24 godzin od momentu, gdy poinformujesz nas o swojej fakturze. Jak świadczymy usługi faktoringowe w Szczecinie? Wystarczy kilka prostych kroków:

  • Wykonujesz usługę i wystawiasz za nią fakturę.
  • Przekazujesz dokument do faktora, czyli FaktorOne.
  • Otrzymujesz ekspresowo swoje środki.
  • My cierpliwie czekamy na wpłatę od Twojego klienta.

Jeśli problemem Twojego biznesu jest płynność finansowa, od teraz nie musisz się już o nią martwić! Skorzystaj z opcji faktoringu w Szczecinie i uprość rozliczenia w swojej firmie.

Usługi faktoringowe w innych miastach

Dla kogo?

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Jesteś zainteresowany faktoringiem dla swojej firmy?