Faktoring Kraków

Zrealizowany projekt, sprzedany produkt, wykonana usługa, a mimo to wciąż brak gotówki na koncie? Dzięki usłudze faktoringu raz na zawsze zapomnisz o takich sytuacjach. Zadbaj o spokój i stały przepływ gotówki w swojej firmie. Sprawdź, jak działa przejrzysty oraz przyjazny dla małych i średnich firm faktoring w Krakowie od FaktorOne!

Faktoring Kraków

Usługi faktoringowe Kraków

Czas rozwiać wątpliwości: faktoring to usługa skierowana nie tylko do dużych podmiotów! Z finansowania faktur w Krakowie mogą z powodzeniem skorzystać także mikroprzedsiębiorstwa, małe firmy, a nawet jednoosobowe działalności gospodarcze, które borykają się z brakiem płynności finansowej – choćby ze względu na długie terminy płatności na fakturach. Obsługujemy różne branże, w tym budowlaną, deweloperską, handlową, produkcyjną, transportową, budowlaną czy HoReCa.

Oferowane przez FaktorOne finansowanie faktur w Krakowie to usługa odznaczająca się dużą elastycznością i indywidualnym podejściem do każdej firmy. Zwracamy uwagę na charakter Twojego biznesu, jego sezonowość i inne czynniki, które cechują dany rodzaj działalności. Dzięki temu możemy Ci zaproponować rozwiązania dopasowane do profilu Twojej firmy i szyte na miarę Twoich potrzeb. Z kolei za pośrednictwem mobilnej aplikacji FaktorOne24 łatwo i sprawnie dodasz faktury do rozliczenia, a następnie w równie szybkim tempie otrzymasz wypłatę środków.

Finansowanie faktur Kraków

Aby zrozumieć ideę usług faktoringowych w Krakowie, warto poznać wszystkie zalety tego rozwiązania. Oto najważniejsze plusy finansowania faktur z FaktorOne:

  • łatwy dostęp do wypracowanej gotówki – ciesz się jeszcze szybciej środkami na swoim koncie za wykonaną usługę lub sprzedany towar;
  • oszczędność czasu – koniec z ciągłym oczekiwaniem na przelew ze strony Twoich klientów. Zdobądź gotówkę zaraz po wykonaniu zlecenia;
  • możliwość ciągłego rozwoju firmy – przestoje finansowe nie są dobre dla firmy. Ich uniknięcie pozwoli rozwijać Twój biznes, zatrudniać ludzi i opłacać na czas bieżące zobowiązania;
  • wygoda i szybkość realizacji transakcji – wypłata środków przez FaktorOne może nastąpić nawet do 24 godzin po dostarczeniu dokumentów! To szybkość, na którą zasługuje Twoja firma.

Jak w praktyce działa usługa faktoringu w Krakowie? To bardzo proste. Wykonujesz daną usługę i wystawiasz fakturę swojemu klientowi. Dokument przekazujesz do faktora, którym jest FaktorOne. Pokrywamy nawet do 100% sumy z faktury, więc szybko i bez problemów cieszysz się pieniędzmi, a my cierpliwie oczekujemy na uregulowanie należności przez Twojego klienta. Postaw na sprawdzony faktoring w Krakowie i nie obawiaj się już braku płynności finansowej!

Najlepszy faktoring w Krakowie

Zastanawiasz się, kto może skorzystać z opcji, jaką jest faktoring w Krakowie? Finansowanie faktur to rozwiązanie dla praktycznie każdej firmy, która wystawia faktury i rozlicza się ze swoimi kontrahentami bezgotówkowo. Z faktoringu korzystają więc zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, które cenią szybki dostęp do pieniędzy, jak i freelancerzy, którzy wykonując usługi, chcą zapewnić sobie płynność finansową.

Faktoring w Krakowie to doskonałe rozwiązanie również dla innowacyjnych startupów czy firm z sektora MŚP, których problemem są faktury z 30-, 60- czy 90-dniowym terminem płatności. Obalamy niesłuszne przekonanie, że faktoring to usługa skierowana jedynie do dużych podmiotów! Dziś z dostępu do środków mogą skorzystać także mniejsi przedsiębiorcy, którym zależy na bezproblemowym przepływie gotówki w firmie.

Nie obawiaj się faktur z wydłużonym terminem płatności – z FaktorOney przestaną być Twoim zmartwieniem!

Usługi faktoringowe w innych miastach

Dla kogo?

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Jesteś zainteresowany faktoringiem dla swojej firmy?