Dołącz do nas...

jeśli chcesz być częścią zgranego zespołu, a jednocześnie zależy Ci na tym, by pozostać sobą i rozwijać swoje pasje!

Poznaj nasz zespół i zostań częścią drużyny FaktorOne!

FaktorOne to nie tylko instytucja finansowa, dzięki której poznasz świat nowoczesnych finansów. To przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Ludzie z pasją, ludzie z własnym 'ja', ludzie, którzy w pracy są sobą. Tworzymy zgrany zespół, w którym wzajemnie się wspieramy, szanujemy, bawimy i rozwijamy. Poznaj niektórych z nas, sprawdź aktualne oferty i dołącz do zespołu FaktorOne. Czekamy na Ciebie!

Kasia - Kierownik ds. operacyjnych

Czy mogę powiedzieć, że psy to moje hobby? Hmmm… to moi przyjaciele, to moja rodzina, to część mnie, bez której nie potrafiłabym żyć! Pies jest moim lekarstwem na wszystko! Wychodząc na spacer ze swoją gromadką zdarzają się momenty, że czuję się jak wariatka. Te częste spojrzenia i pytania: "To wszystkie pani?", "Jak pani sobie daje radę z taką gromadką? ". Zastanawiam się wtedy, czy to jest „normalne”… Nie wiem, ja je po prostu kocham!

Kasia - Kierownik ds. operacyjnych

Zobacz, na jakie benefity możesz liczyć pracując z nami!

Doskonała lokalizacja, szkolenia i nowe przyjaźnie, to tylko niektóre zalety pracy u nas. Zobacz, co mamy dla Ciebie i sprawdź oferty pracy, by poznać cały wachlarz benefitów, które Ci oferujemy.

Szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne i managerskie oraz otwarta ścieżka kariery

Szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne i managerskie oraz otwarta ścieżka kariery

Zależy nam na rozwoju naszych pracowników. Dlatego inwestujemy w poszerzanie ich wiedzy i umiejętności poprzez konferencje, warsztaty i szkolenia. Oferujemy także możliwości awansu w ramach rekrutacji wewnętrznych.

Imprezy integracyjne, eventy i inicjatywy sportowe

Imprezy integracyjne, eventy i inicjatywy sportowe

Lubimy być razem. Dlatego nie tylko wspólnie pracujemy, ale także bawimy się na licznych imprezach integracyjnych, oglądamy mecze, pomagamy zwierzętom i bierzemy udział w wielu wyzwaniach sportowych. Nie może Cię tam zabraknąć.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Nie zrażaj się, jeśli wśród aktualnych ogłoszeń nie znalazłeś oferty odpowiadającej Twoim umiejętnościom lub oczekiwaniom. Wyślij swoje CV na adres hr@faktorone.pl Odezwiemy się do Ciebie jeśli będziemy szukać kogoś takiego, jak Ty!